Bizden Haberler

 • ASAŞ Skynova RSP22 ile Dış Cepheler Çok Daha Modern ve Estetik
  ASAŞ Skynova RSP22 ile Dış Cepheler Çok Daha Modern ve Estetik
  ASAŞ Skynova RSP22 Ekstrüze Cephe Kaplama Sistemi, A1 sınıfı yangın direnci ve dekoratif formlarıyla modern yapılara ilham veriyor. Hem yatay hem dikey kullanılabilen temaların klasik siding, su dalgası, altıgen dalgalar ve iki farklı ölçüde kurgulanmış briket formları bulunuyor.
  Devamını Oku
 • ASAŞ İhracat Şampiyonları Arasına Girdi
  ASAŞ İhracat Şampiyonları Arasına Girdi
  ASAŞ, İstanbul Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği tarafından düzenlenen İhracatın Metalik Yıldızları Ödül Töreni’nde 4 ödüle birden layık görüldü. Demir ve demir dışı metaller sektöründe Türkiye’nin en çok ihracat yapan üçüncü şirketi olan ASAŞ, ayrıca Alüminyum Çubuk Profiller kategorisinde 1’incilik, Alüminyum Yassı Ürünler ve Alüminyum İnşaat Malzemeleri kategorilerinde ise 2’lik ödülü aldı. 4 ödül ile ASAŞ, en fazla ödül alan firma oldu.
  Devamını Oku
 • ASAŞ REWG50 ile Bahçe Keyfi Dört Mevsim Devam Ediyor
  ASAŞ REWG50 ile Bahçe Keyfi Dört Mevsim Devam Ediyor
  ASAŞ REWG50 Kış Bahçesi Sistemi, her mevsimde dışarıda olmayı sevenlere aradıkları yüksek konforu sunuyor. Yüksek su ve hava yalıtımına sahip REWG50 Kış Bahçesi Sistemi, sunduğu konfor kadar estetik tasarımıyla da fark yaratıyor.
  Devamını Oku
 • Sektörde Pasif Ev Standartlarını Karşılayan İlk Yerli Sistem: ASAŞ RWT95
  Sektörde Pasif Ev Standartlarını Karşılayan İlk Yerli Sistem: ASAŞ RWT95
  Zorlu iklim koşullarına, yüksek enerji verimliliği sağlayan tasarım prensibi ile çözüm sunan, Türkiye’de sektöründe pasif ev standartlarını karşılayan ilk sistem olmasıyla öncü olan RWT95 Kapı ve Pencere Sistemi, ‘Pasif Ev Sertifikası’nı alan ilk ve tek Türk alüminyum mimari sistemi olarak dikkat çekiyor.
  Devamını Oku
 • ASAŞ’ın Yeni Nesil Cephe Sistemleri İle İç Mekânınızın Işığını Özelleştirin
  ASAŞ’ın Yeni Nesil Cephe Sistemleri İle İç Mekânınızın Işığını Özelleştirin
  ASAŞ REWW141 İle İskelesiz Montaj İmkanı Sunuyor.
  Devamını Oku
 • ASAŞ E50 Ve R50 Ürünleriyle Cephelerde Estetik Beklentisini Karşılıyor
  ASAŞ E50 Ve R50 Ürünleriyle Cephelerde Estetik Beklentisini Karşılıyor
  ASAŞ E50 ve R50 kesintisiz cam görünümüyle cephelerde estetik beklentiye yanıt veriyor ASAŞ’ın geniş ürün yelpazesine sahip Cephe Ailesi’nin fonksiyonel ürünleri E50 ve R50, özellikle büyük çaplı kamu projelerindeki güçlü referansları ile tercih önceliğine sahip. Hem E50 hem de R50 kesintisiz cam görünümüyle estetik beklentileri karşılıyor.
  Devamını Oku
 • ASAŞ RESP23 Skypanel ile Cephelerinizi Güneş Işığıyla Hareketlendirin
  ASAŞ RESP23 Skypanel ile Cephelerinizi Güneş Işığıyla Hareketlendirin
  Türkiye’nin lider sanayi kuruluşlarından biri olan ASAŞ, standartları yüksek tasarımcılara yenilikçi ürünler sunma vizyonu ile ürettiği RESP23 Skypanel, dış cephede soyut veya somut her türlü desen çalışmasına imkân veriyor. 19 desen alternatifi ile kişiye özel projelerin vazgeçilmezi olmaya aday RESP23 Skypanel, güneş ışığını kontrol ederek binaların dış cephesine hareket getiriyor.
  Devamını Oku
 • ASAŞ Skypanel Ombrae ile Hem İç Hem Dış Mekânlarda Sıra Dışı Ortamlar Yaratabiliyor
  ASAŞ Skypanel Ombrae ile Hem İç Hem Dış Mekânlarda Sıra Dışı Ortamlar Yaratabiliyor
  ASAŞ’ın dünyanın en saygın tasarımcılarından Kanadalı Sanatçı Roderick Quin ile gerçekleştirdiği iş birliğinin ürünü olan Skypanel Ombrae, bir yandan dış cephede tasarım ve estetiği ön plana çıkarırken bir yandan da güneş ışığını kontrol ederek iç mekânlarda da sıra dışı ortamlar yaratıyor.
  Devamını Oku
 • RESF32 Skyfeel ile İç Mekânlarda Modern ve Aydınlık Görünüm
  RESF32 Skyfeel ile İç Mekânlarda Modern ve Aydınlık Görünüm
  Yalıtımlı Minimal Sürme Sistemi RESF32 Skyfeel, zemin altına gizlenerek çerçeveye sabitlenen detayları sayesinde alüminyum profilin görünümünü minimumda tutarken iç mekânlara modern ve aydınlık bir görünüm kazandırıyor.
  Devamını Oku
 • ASAŞ RST116 ile Takviyeli Profil Seçeneği Sunuyor
  ASAŞ RST116 ile Takviyeli Profil Seçeneği Sunuyor
  Kaldır sür mekanizma kullanılarak tasarlanmış olan RST116 yüksek performans değerleri sağlar, takviyeli profil ile yüksek kanat yapılabilirliğine imkân verir ve pervaz ve sineklik çözüm seçenekleri sunar.
  Devamını Oku
 • ASAŞ RWT 75 ile Tüm Binalarda Daha Güçlü Yalıtım, Daha Fazla Güvenlik
  ASAŞ RWT 75 ile Tüm Binalarda Daha Güçlü Yalıtım, Daha Fazla Güvenlik
  ASAŞ’ın PAS 24 Sertifikalı RWT 75 Kapı ve Pencere Sistemi, yüksek ısı yalıtımının yanı sıra hırsızlığa karşı dayanıklılık ve güvenlik performansıyla öne çıkıyor.
  Devamını Oku
 • ASAŞ, Mat4Rail Projesi ile HORIZON 2020 Shift to Rail Programına Kabul Edilen İlk Türk Firması Oldu
  ASAŞ, Mat4Rail Projesi ile HORIZON 2020 Shift to Rail Programına Kabul Edilen İlk Türk Firması Oldu
  Geçtiğimiz aylarda ASAŞ’ın da dahil olduğu HORIZON 2020 (AB Projeleri Çerçeve Programı) Shift to Rail programı kapsamında yer alan Mat4Rail projesi kick off toplantısı 4-5 Ekim tarihlerinde San Sebastian/İspanya’da yapıldı. Projede İspanyol Ar-Ge kuruluşu CITEDEC koordinatörlüğünde, 7 ayrı ülkeden (İspanya / İsviçre / İsveç / Türkiye / Almanya / Avusturya / Belçika) 16 farklı firma yer alıyor.
  Devamını Oku
 • ASAŞ, Sektörün Kalbinin Attığı Aluminium 2018 Fuarında
  ASAŞ, Sektörün Kalbinin Attığı Aluminium 2018 Fuarında
  2018 yılına yurt içi ve yurt dışında katıldığı fuarlarla hızlı bir giriş yapan ASAŞ; Almanya’nın Düsseldorf şehrinde, 9-11 Ekim tarihlerinde gerçekleşen Aluminium 2018 Fuarında standıyla Avrupa’daki lider üreticilerden biri olduğunu bir kez daha gösterdi. “Hayatın Her Yerinde Sizinleyiz” sloganını taşıyan stantta, ASAŞ’ın farklı sektörler için sunduğu yenilikçi çözümleri ziyaretçilerden büyük beğeni topladı.
  Devamını Oku
 • Ulaşım Sektöründe ASAŞ Kalitesi
  Ulaşım Sektöründe ASAŞ Kalitesi
  ASAŞ, 20-27 Eylül 2018 tarihlerinde Almanya’nın Hannover şehrinde gerçekleşen IAA Ticari Araçlar fuarına ve 4-5 Ekim’de İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşen Uluslararası Metrorail Forum’a katıldı.
  Devamını Oku
 • ASAŞ’ta Mucizeler Gerçekleşmek İçindir
  ASAŞ’ta Mucizeler Gerçekleşmek İçindir
  ASAŞ; dokunarak çalışana saygı prensibi kapsamında, çalışan mutluluğu için bu yıl 4.’sünü düzenlediği Altın Top Projesi ile çocuk sahibi olmayı arzu eden çalışanlarına tüp bebek tedavi imkânı sağlıyor.
  Devamını Oku
 • ASAŞ’ta DigitALL Dönüşüm
  ASAŞ’ta DigitALL Dönüşüm
  SAP Türkiye yetkililerinin de katıldığı DIGIT ALL lansman toplantısında, daha iyi müşteri ve çalışan deneyimi yaratmak için ASAŞ’ın tüm bölümlerinde başlayacak Dijital Dönüşüm Projesi tanıtıldı.
  Devamını Oku
 • Derya Hatiboğlu ASAŞ’ın Yeni Genel Müdürü Oldu
  Derya Hatiboğlu ASAŞ’ın Yeni Genel Müdürü Oldu
  Kurulduğu 1990 yılından bu yana sektöre yön veren yatırımlarıyla başarılı büyüme grafiği ortaya koyan ve 2016 yılında İSO 500’de ilk 100’de 79. sırada yer alan ASAŞ’ın yeni Genel Müdürü Derya Hatiboğlu oldu.
  Devamını Oku
 • ASAŞ, İhracatın Metalik Yıldızı Oldu
  ASAŞ, İhracatın Metalik Yıldızı Oldu
  ASAŞ, İstanbul Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği (İDDMİB) tarafından düzenlenen İhracatın Metalik Yıldızları Ödül Töreni’nde 2 ödül birden aldı.
  Devamını Oku
 • ASAŞ, Hayata Değer Katanlar Gecesinde Başarıyı Ödüllendirdi
  ASAŞ, Hayata Değer Katanlar Gecesinde Başarıyı Ödüllendirdi
  ASAŞ’ın, başarılı olan çalışmaları ödüllendirmek, geçmiş yılı değerlendirmek ve bir arada hoşça vakit geçirerek gelecek yıla daha güçlü bir başlangıç yapmak amacıyla düzenlediği “Hayata Değer Katanlar” organizasyonu, Sheraton Grand İstanbul Ataşehir’de gerçekleştirildi. Etkinlik, ASAŞ Genel Müdürü Derya Hatiboğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Safa Bayar Yavuz’un açılış konuşmalarıyla başladı.
  Devamını Oku
 • Bir Varmış, Bir Yokmuş… Çocuklar Çizmiş Heykel Olmuş
  Bir Varmış, Bir Yokmuş… Çocuklar Çizmiş Heykel Olmuş
  Çocukların yeteneklerini geliştirmek, kendilerini keşfetmelerini sağlamak ve daha yaratıcı bireyler olarak yetişmeleri için “Kim Demiş Masallar Gerçek Değil Diye” sloganıyla başlatılan heykel yarışmasında ASAŞ'lı miniklerden, hayalindeki masal kahramanının resmini yapması ve kahramanın sahip olduğu güçlerin küçük bir kompozisyonla anlatılması istendi.
  Devamını Oku
 • ASAŞ Ailesi, Kök Hücre Projesiyle İki Kişiye Daha Umut Işığı Oldu
  ASAŞ Ailesi, Kök Hücre Projesiyle İki Kişiye Daha Umut Işığı Oldu
  ASAŞ’ın kurumsal sosyal projeleri kapsamında gelenekselleşen kan, trombosit ve kök hücre bağışı kampanyasıyla ilk kök hücre naklinin başarıyla gerçekleşmesi ile toplum sağlığına katkıda bulunabilmenin mutluluğunu yaşamıştı. 2. ve 3. kök hücre eşleşmesi haberlerinin alınması ile ASAŞ ailesi için iki kanser hastasının hayatına daha dokunabilme şansı doğdu.
  Devamını Oku
 • ASAŞ, Kurduğu Basketbol Okulu ile Daha İyi Bir Gelecek için Çocukları Destekliyor
  ASAŞ, Kurduğu Basketbol Okulu ile Daha İyi Bir Gelecek için Çocukları Destekliyor
  Kurumsal sosyal sorumluluk kapsamında “Çocuklar Geleceğimiz” mottosuyla basketbol okulunu kuran ASAŞ, geleceğin büyüklerinin ileride daha başarılı bireyler olmaları için projeler geliştiriyor.
  Devamını Oku
 • ASAŞ, Standıyla Aluexpo Fuarına Damgasını Vurdu
  ASAŞ, Standıyla Aluexpo Fuarına Damgasını Vurdu
  5-7 Ekim tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşen Aluexpo fuarında ASAŞ, başarılı stand tasarımı ve alüminyum sektörüne getirdiği yenilikler ile bu sene de ziyaretçilerin büyük beğenisini kazandı. Kurumsal İletişim, ALUDES ve ASAŞSANAT Grup Müdürü Demet İncirci’nin bu seneki temasını “ASAŞ’ın Sektöre Kazandırdığı En’ler ve İlk’ler” olduğunu belirttiği stand ile ziyaretçiler, ASAŞ’ın Türk alüminyum sektörü ve ülke ekonomisine yaptığı katkıları daha yakından tanıma fırsatı buldu.
  Devamını Oku
 • Nükleer Araştırma Merkezi (CERN) Türk Şirketi ASAŞ’ı Tercih Etti / winart
  Nükleer Araştırma Merkezi (CERN) Türk Şirketi ASAŞ’ı Tercih Etti / winart
  Geçtiğimiz yıl Türkiye’nin bakanlık onaylı ilk Ar-Ge merkezini kuran ve haberleşme uyduları için eksenel oluklu alüminyum ısı boruları üreten ASAŞ Alüminyum, projeleriyle ilklerin öncüsü olmaya devam ediyor.
  Devamını Oku
 • ASAŞ, Bilim, Sanat ve Sanayiyi Buluşturarak Büyüyor
  ASAŞ, Bilim, Sanat ve Sanayiyi Buluşturarak Büyüyor
  İstanbul Sanayi Odası’nın, her yıl Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşunu belirlediği İSO 500 listesi açıklandı. Kurulduğu günden bu yana istikrarlı büyümesini sürdüren ASAŞ, 17 yıldır yer aldığı İSO 500’de bu yıl 79. Sıraya yükseldi. Bu başarının arkasında firmanın stratejisinde yer alan sürekli gelişim, yenilikçilik ve teknolojiye verdiği önem yatıyor.
  Devamını Oku
 • ASAŞ Proje Yönetim Sistemi En İyi AR-GE Uygulamaları Arasında
  ASAŞ Proje Yönetim Sistemi En İyi AR-GE Uygulamaları Arasında
  16-17 Mayıs tarihlerinde Kahramanmaraş’ta düzenlenen 2. Ar-Ge Merkezleri İyi Uygulamalar Zirvesi'nde ASAŞ Proje Yönetim Sistemi, en iyi 5 uygulamadan biri seçildi. ASAŞ Proje Yönetim Sistemi; proje yazım ve onay sürelerinde zaman tasarrufunun sağlanması, kurum hafızasının oluşturulması, yalın değerlendirme ve izleme sistematiğinin oluşturulması ve dinamik raporlama gibi avantajlar sunuyor.
  Devamını Oku
 • Minik ASAŞ'lılar Ailelerine İş Güvenliğinin Önemini Anlattı
  Minik ASAŞ'lılar Ailelerine İş Güvenliğinin Önemini Anlattı
  ASAŞ ailesinin tüm fertleri bu sene 1 Mayıs İşçi ve Emekçiler Bayramı'nda hem önemli hem de eğlenceli bir etkinlik için bir araya geldiler. Bu yılki etkinlikte “Güvenlik Minik Ellerde” teması çerçevesinde minik ASAŞ'lılar, anne ve babalarıyla rolleri değiştirerek kalpleri yeniden fethetti.
  Devamını Oku
 • ASAŞ; Haberleşme Uyduları İçin Eksenel Oluklu Alüminyum Isı Borusu Tasarımı Ve Üretimiyle Bir İlke Daha İmza Attı
  ASAŞ; Haberleşme Uyduları İçin Eksenel Oluklu Alüminyum Isı Borusu Tasarımı Ve Üretimiyle Bir İlke Daha İmza Attı
  Akyazı, Sakarya bölgesinde yer alan son teknoloji ile donatılmış 5 üretim tesisi ile sektöründeki ilk ARGE Merkezi unvanını gururla taşıyan ASAŞ; uzay uygulamalarında kullanılacak olan ilk ekstrüzyon kalıbı ve profilinin üretim sürecine ev sahipliği yaparak yurtiçinde uzay uygulamaları için ısı borusu tasarlama ve üretme kabiliyeti ile bir ilke daha imza attı.
  Devamını Oku
 • ASAŞ Çalışanları Hayata Değer Katanlar Gecesi’nde Buluştu
  ASAŞ Çalışanları Hayata Değer Katanlar Gecesi’nde Buluştu
  ASAŞ; ‘Hayata Değer Katanlar Organizasyonu’nu gerçekleştirdi. Bu yıl ikincisi düzenlenen gecede, “Yerinde ve Anında Kalite”, “Sağlık, Emniyet, Çevre” ve “ASAŞ’ın AS’ları” Proje Yarışması ödülleri verildi.
  Devamını Oku
 • ASAŞ; Kan, Trombosit ve Kök Hücre Bağışlama Kampanyası ile Bir Hayata Umut Oldu
  ASAŞ; Kan, Trombosit ve Kök Hücre Bağışlama Kampanyası ile Bir Hayata Umut Oldu
  Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşları arasında 91. sırada yer alan ASAŞ; gönüllü, bilinçli, düzenli kan bağışçılarını arttırmak ve bağışların yaygınlaşmasına destek olmak amacıyla başlattığı “Kan, Trombosit ve Kök Hücre Bağışı Kampanyası” kapsamında alınan örneklerden kök hücre eşleşmesinin gerçekleşmesiyle bir hastaya umut oldu.
  Devamını Oku
 • ASAŞ, Sürekli Gelişim ve Hayat Boyu Eğitim için ASAŞ AKADEMİ’yi Kurdu
  ASAŞ, Sürekli Gelişim ve Hayat Boyu Eğitim için ASAŞ AKADEMİ’yi Kurdu
  ASAŞ; tüm çalışanları ve etkileşimde olduğu tüm paydaşları için mesleki ve bireysel gelişimi hedefleyen bir oluşumun temellerini attı. Sürekli gelişimi arayarak mükemmele yolculuk hedefiyle ve sürekli öğrenmenin toplumların gelişmesine sağladığı katkının bilinciyle ASAŞ; eğitim ve gelişime verdiği desteği ASAŞ AKADEMİ çatısı altında, daha da geliştirerek yürütme kararı aldı.
  Devamını Oku
 • ASAŞ, Düsseldorf Aluminium 2016 Fuarındaki “Sanat ve Endüstrinin Buluşması” Temalı Standıyla Büyük Beğeni Topladı
  ASAŞ, Düsseldorf Aluminium 2016 Fuarındaki “Sanat ve Endüstrinin Buluşması” Temalı Standıyla Büyük Beğeni Topladı
  Üreterek hayatın her alanında insana dokunan ASAŞ’dan, hayata estetik ve işine sanat katan ASAŞ olma yolunda ilerliyoruz.
  Devamını Oku
 • ASAŞ, Alüminyum Sektöründe Türkiye’nin İlk AR-GE Merkezi Olma Unvanını Gururla Taşımaya Devam Ediyor
  ASAŞ, Alüminyum Sektöründe Türkiye’nin İlk AR-GE Merkezi Olma Unvanını Gururla Taşımaya Devam Ediyor
  ASAŞ, kuruluşundan bugüne teknoloji odaklı büyümeye verdiği önemle Türkiye’de İSO 500’de ilk 100’de yer almakta ve sektöründe günümüzde Avrupa’daki lider üreticilerden biri konumunda bulunmaktadır.
  Devamını Oku
 • ASAŞ, Ödül Almaya Devam Ediyor
  ASAŞ, Ödül Almaya Devam Ediyor
  Türkiye’nin en büyük 100 sanayi kuruluşu arasında yer alan ASAŞ; Yöneylem Araştırma Derneği tarafından, 2008 yılından beri düzenlenen “YAD Uygulama Ödülleri, Endüstri Mühendisliği veya Yöneylem Araştırması Yöntemleri” kapsamında ödül almaya hak kazandı.
  Devamını Oku
 • ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi Belgemizi Aldık
  ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi Belgemizi Aldık
  Dünyanın yenilenemez kaynakları kullanıldıkça, rezervlerin azalmasına bağlı olarak enerji fiyatları da giderek artmaktadır.
  Devamını Oku
 • ASAŞ, Alüminyum İhracatının Yıldızı Olmaya Devam Ediyor
  ASAŞ, Alüminyum İhracatının Yıldızı Olmaya Devam Ediyor
  ASAŞ; İstanbul Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği (İDDMİB) tarafından düzenlenen ve 2015 yılında en fazla ihracat yapan firmalara verilen İhracatın Metalik Yıldızları Ödül Töreni’nde “Alüminyum Çubuk ve Profiller” kategorisinde birincilik ödülünü, “Alüminyum Sac & Levha ve Folyo” kategorisinde ikincilik ödülünü aldı.
  Devamını Oku
 • ASAŞ, 19 Mayıs Etkinlikleri ile Çalışanlarının Çocuklarını Sevindirmeye Devam Ediyor
  ASAŞ, 19 Mayıs Etkinlikleri ile Çalışanlarının Çocuklarını Sevindirmeye Devam Ediyor
  ASAŞ; çalışanlarının en değerli varlıkları, mutluluk kaynağı olan çocuklarını geçen yıl olduğu gibi bu yıl da unutmadı. Çocukların sanata olan ilgisini artırmak ve sanatla farklı düşünme yetisinin çocuklarda gelişmesini sağlamak için hem resim yapan miniklere hediyeler verildi hem de geri dönüşüm bilincinin kazandırılması için yanında 3 adet alüminyum meşrubat kurusu getiren tüm çocuklara “Alüminyum Değerlidir” isimli hikayeli boyama kitabı hediye edildi.
  Devamını Oku
 • ASAŞ, Aldığı Ödüller İle Sektöründe Öncü Olmaya Devam Ediyor
  ASAŞ, Aldığı Ödüller İle Sektöründe Öncü Olmaya Devam Ediyor
  Akyazı, Sakarya bölgesinde yer alan son teknoloji ile donatılmış 5 üretim tesisi ve 2000’den fazla çalışanı, kurulduğu 1992 yılından beri istikrarlı büyüme trendi ile Türkiye’de ISO 500’de yer alan, aynı zamanda Avrupa’daki lider üreticilerden biri olan ASAŞ; Bilim ve Sanayi Bakanlığı tarafından düzenlenen “Verimlilik Proje Ödülleri” kapsamında “Büyük Ölçekli İşletmelerde Sürdürülebilir Üretim” kategorisinde ödül almaya hak kazandı.
  Devamını Oku
 • ASAŞ, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Onaylı Ar-Ge Merkezi Belgesi’ni Aldı
  ASAŞ, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Onaylı Ar-Ge Merkezi Belgesi’ni Aldı
  Kurulduğundan bu yana sürdürülebilir gelişime inanan ve yeniliklerle dolu AR-GE yolculuğunu bugüne dek sürdüren ASAŞ, 18.11.2015 tarihinde sektöründeki ilk Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı onaylı AR-GE Merkezi unvanını almaya hak kazanan firma olarak da Türk alüminyum sektöründeki öncü rolünü pekiştirmiş oldu.
  Devamını Oku
 • ASAŞ, İstanbul Aluexpo Fuarı’nda Yerini Aldı
  ASAŞ, İstanbul Aluexpo Fuarı’nda Yerini Aldı
  Kurulduğu 1992 yılından beri istikrarlı büyüme trendi ile İSO 500’de 13 yıldır her sene ortalama 20 basamak birden yükselerek 2014’de 124. sıraya yükselen, aynı zamanda Avrupa’daki lider üreticilerden biri olan Asaş, 8 - 10 Ekim 2015 tarihleri arasında gerçekleştirilen sektör ihtisas fuarı olan Aluexpo Fuarı’na katıldı. Fuarda Asaş, alüminyum yassı mamul, ekstrüzyon ve kompozit panel ürünlerinin yanı sıra alüminyumun sanatla birleştirilmesi fikriyle yola çıkarak kurmuş olduğu Asaş Sanat adı altında değerli sanatçıların alüminyumdan yaptığı eserleri de standında sergiledi.
  Devamını Oku
 • 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na Çocuk Bakışı
  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na Çocuk Bakışı
  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, ASAŞ Sanatsal Etkinlikler Kulübü tarafından “Çocuklarımızın Gözünden Çocuk Bayramına Bakış” konulu resim yarışması ile kutlandı.
  Devamını Oku